Web yazılımları, web sitenizin sizin tarafınızdan daha aktif bir şekilde kullanılmasını sağlayarak siteye dinamiklik kazandırır.

NTC Web’in size sunduğu web yazılımları ile sitenizi yönetmeniz oldukça basit bir hal alır. Firmanız için yapılan özel yazılımlar ile firmanızın kontrolü de kolaylaşır. Kendi bilgisayarınız olmasa dahi, internet bağlantısı olan bir cihaz ile sitenize girebilir, size özel kullanıcı adı ve şifrenizle firmanıza ait yazılım vasıtasi ile firmanızı kontrol edebilirsiniz.

NTC Web, uzun yıllardır yazılım konusunda faaliyet göstermektedir ve edindiği tecrübeyi sizinle paylaşarak firmanızın en iyiye ulaşması için elinden geleni yapar. Yazılımınızın düzenli olarak takibini ve kontrolünü de yapan NTC Web, firmanızın bu konuda sorun yaşamaması için gerekli bakımları yapar.

NTC Web, yazılımınızın işlevselliği ile birlikte özen ile hazırlanmış tasarımları ile de sizin rakiplerinizi geçmeniz için elinden geleni yapar. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek firmanız için bir özel yazılım siparişi verebilir ve rakiplerinize rekabetçiliğinizi gösterebilirsiniz.

ntc-webtasarim-paket