Kullanıcılar, internet üzerinden bir bilgiye ulaşmak istediklerinde arama motorları vasıtası ile bunu gerçekleştirirler. Anahtar kelime mantığı ile çalışan arama motorları sahip oldukları algoritmaya göre arama sonuçlarında siteleri sıralayarak kullanıcılara sunarlar.

Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen seo, sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda gözükmesi için yapılan çalışmalara verilen isimdir.

NTC Web, Google alanındaki tecrübelerini kullanarak sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda gözükmesi için çalışmalarını sürdürür. Sitenizin seo uyumlu olması için çeşitli faaliyetlerde bulunur.

NTC Web, uzun bir süreç olan seo çalışmalarında sadece yasal yöntemler kullanır. NTC Web, müşterilerine aşağıdaki maddeleri vaat eder:

  • NTC Web, arama sonuçlarında sitenizin üst sıralarda gözükmesini sağlar
  • NTC Web, görsel arama sonuçlarını göz ardı etmez. Sitenizde bulunan görsellerin görsel arama sonuçlarında üst sıralarda gözükmesi için çalışmalar yapar.
  • Haritalarda ve navigasyonlarda yapılan arama sonuçlarını da unutmayan NTC Web, firmanızın bu aramalarda üst sıralarda gözükmesi için çalışır.
  • NTC Web, faaliyetlerinde sadece yasal yöntemler kullanır.
  • NTC Web, firmanıza seo danışmanlığı hizmeti sunar. Sitenizi analiz ederek eksiklikleri ve kaçırılan fırsatları rapor haline getirerek firmanıza sunar.
  • Uzun vadeli bu süreçte NTC Web, süreç odaklı çalışırak firmanızın büyümesi için seo çalışmalarına özen gösterir.

Başarılı bir seo çalışması istiyorsanız, NTC Web’in size sunduğu fırsatları kaçırmamalısınız.