Günümüzde kullanılan telefonların yüzde doksanı akıllı telefondur. İnsanların işlerinin büyük çoğunluğunu akıllı telefonlar vasıtası ile halletmeye başlamaları, firmaları mobil yazılım konusunda harekete geçirdi.

NTC Web olarak biz, siteniz ile uyumlu mobil uygulama konusunda ya da özel isteğiniz doğrultusunda en iyi mobil yazılımı yaparak firmanız için en iyisini vaat ediyoruz. Mobil yazılımlarımızın her cihazda stabil bir şekilde çalışmasını sağlayarak en geniş kitleye hitap etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Mobil yazılımın fonksiyonelliği dışında yazılımı kullanacak kullanıcının gözüne hitap etmesi için tasarım konusuna da çok dikkat eden NTC Web, firmanızın mobil platformlarda kendine yer bulması için gerekli bütün çalışmaları yapmaktadır.

NTC Web, mobil yazılımın takibini yaparak, kullanıcılardan gelecek geri dönüşlere göre yazılımda değişiklikler yaparak en iyi ve en verimli yazılımı elde etmek için çalışmalarını sürdürür.

NTC Web, android, ios ve windows işletim sistemleri için ayrı ayrı uygulama geliştirerek firmanızın mobil pazarda kendine yer edinmesi için her türlü davranışı gerçekleştirir.

Mobil yazılımın gerekliliklerini en ince ayrıntısına kadar bilen NTC Web, firmanızın mobil yazılımı için en iyi seçim olacaktır.