Kurumsal kimlik, faaliyet gösterdiğiniz sektörde sizi rakiplerinizden ayıracak ve hedef kitleniz tarafından tanınmanıza fayda sağlayacak önemli bir unsurdur. Profesyonelce hazırlanmış bir kurumsal kimliğe sahip olmak, kendiniz hedef kitlenize kabul ettirme konusunda sizi rakiplerinizden bir adım öne taşır.

NTC Web olarak sizlere sunduğumuz kurumsal kimlik hizmeti ile firmanızı en iyi tanıtacak renkleri seçiyor, bu renkleri logo da etkili bir şekilde kullanıyor, kurumsal kimliğinizin markanızın duruşunu temsil ettiğinin bilinci ile hareket ediyoruz.

Kurumsal kimlik tasarımı, firmanızda kullandığınız her şeyi kapsamaktadır. Logo, zarf, katalog, bloknot, broşür, irsaliye hatta
binanızın iç ve dış tasarımı bile kurumsal kimlik tasarımına dahil olmaktadır.

Kurumsal kimlik, kurumunuzun imzası niteliğindedir. Rakiplerinizden ayrılmanızı sağlayan kurumsal kimliğinizde en önemli unsur renklerdir. NTC Web olarak firmanızı analiz ettikten sonra size uygun olacak en iyi renkleri seçiyor ve bu renkleri tasarım ile birleştirerek iddialı bir kurumsal kimlik ile sektörünüzde rakiplerinizden önde olmanız için size sunuyoruz.