İnternet dünyasında denenen farklı reklam türlerinin en etkililerinden olan advertorial reklam, kullanıcıya bilgi veren reklam türüdür. Ürün kullanıcıya bilgi ile sunulur.

NTC Web, reklam konusundaki hünerini bu konuda da göstermektedir. Reklamınızın hazırlanmasından başlayarak yayınlanımasına ve geri dönüş alınmasına kadar yaşanan süreci ilgi ile takip ederek üzerine düşen görevi layıkıyle yerine getirir.

NTC Web, reklamınızın hazırlanması konusunda oldukça özenli davranır. Hedef kitlesine verilecek bilginin ürün yada hizmet ile bağdaştırılması konusunda oldukça titizdir. Reklam metninin hazırlanması konusunda gerekli özeni gösteren NTC Web, reklam görsellerinin seçimi ve tasarım konusunda da hünerlerini kullanmaktadır.

Reklamınızı yayınlatmak istediğiniz platformlar ile bizzat görüşen NTC Web, minimum reklam bütçesi ile maksimum geri dönüş almanız için çaba gösterir.

NTC Web, reklamlarınızdan aldığınız geri dönüşleri analiz ederek gekecek reklamlar için çalışma planları oluşturur ve firmanız için en doğru olanını yapmaya çalışır.

NTC Web, advertorial reklam ile hedef kitlesine ulaşmak isteyen firmalar için en doğru adrestir.

 

Ekonomik Paket = 5 Site Detaylar

Silver Paket = 10 Site Detaylar

Mega Paket = 20 Site Detaylar

Platin Paket = 30 Site Detaylar

Premium Paket = 40 Site Detaylar

Ultra Paket = 50 Site Detaylar

Profesyonel Paket = 60 Site Detaylar